Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Sklep internetowy - Klugex Jewelry - Biżuteria Klugex cena: 0.00 PLN

Województwo: Wielkopolskie
Miasto:
Ulica:
Osoba / Firma: Klugex Inc.
Email: firma.klugex@onet.pl
Telefon:
Strona www: http://bizuteria.store66.com/pl/
   
Treść:

Firma Klugex Inc. ma siedzibę w Colorado Springs w Stanach Zjednoczonych i od 1992r. działa w brąży biżuteri i artykułów jubilerskich. Firma oferuje szeroki wybór biżuteri artystycznych, artykułów jubilerskich produkowanych przez artystów Indianin ze srebra, złota, tytanu, białego złota, z kamieniami szlachetnymi: Cyrkoni, Korali, Diamentów, Szafiru, Ametystu, Prawdziwiej Perły, Topazu, Granatu, Brylantów i kamieni półszlachetnych oraz biżuterię leczniczą magnetyczną.

Nasze sklepy On-line działają już od kilku lat z dużym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych, w Angli i na Węgrzech dzięki eksklusywnym i tanim wyborom asortymentów, oraz coraz bardziej rozszerzającej się dobrej opinji naszej działałności wśród Naszych konsumentów.
Nasza działalność handlowa jest oparta o polskie prawo handlowe internetowe które daje maksymalną ochroę praw konsumenta i serwisu internetowego.
Zakupione przedmiote ze Stanów albo z magazynu węgierskiego wyślemy przez Poczte do Polski, czas wysyłki trwa ze Stanów ok. 10 - 15 dni robocze, a z Węgier trwa ok. 2 - 5 dni robocze.

Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe i Życzymy Udanych Zakupów!
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2013-03-07 | Ogłoszenie ważne do: 2017-06-05 | Liczba wyświetleń strony: 2840

Reklama