Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Kopiarki Wrocław cena: 0.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica:
Osoba / Firma: Kserokopiarki Wrocław
Email: kseromax@o2.pl
Telefon:
Strona www: http://kserokopiarkiwroclaw.pl
   
Treść:

Przeprowadzamy serwis kserokopiarek. Oferujemy wszystkie typy kserokopiarek, drukarek, faxów. Oferujemy spore doświadczenie w reperowaniu kopiarek. Podejmujemy się pogmatwanych serwisów, także jeżeli inny zakład kserokopiarek nie był w stanie rozwiązać usterki. Nasi klienci respektują szybkość i rzetelność naszego przedsiębiorstwa. Naszym priorytetem jest zmierzanie do pełnej satysfakcji i zadowolenia konsumenta.

http://kserokopiarkiwroclaw.pl/sprzedaz-kserokopiarek/wielofunkcyjne-kolorowe/

Naprawy przeprowadzamy zawsze fachowo. Zależy nam przy każdym zleceniu na pełnym uradowaniu naszego Użytkownika, w związku z tym przygotowaną ofertę regulujemy do indywidualnych oczekiwań. Obsługujemy: Klientów indywidualnych, większe przedsiębiorstwa, czy urzędy rządowe i samorządowe.

 

Mamy cel, by  serwis i sprzedaż kserokopiarek we Wrocławiu łączone była wyłącznie z nami. Urządzeniami Konica Minolta i Develop zajmujemy się masę czasu, wobec tego przekazując nam kserokopiarki Develop i Konica Minolta mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej naszego serwisu. http://kserokopiarkiwroclaw.pl/kontakt/
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2017-10-08 | Ogłoszenie ważne do: 2019-01-15 | Liczba wyświetleń strony: 923

Reklama