Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Wprowadź system 5s i usprawnij organizację firmy cena: 0.00 PLN

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Ulica:
Osoba / Firma: Leanpassion Sp. z o. o.
Email: warszawa@leanpassion.pl
Telefon:
Strona www: http://www.leanpassion.pl/slownik/metoda-lean-5s/
   
Treść:

Warszawska firma Leanpassion, usprawniająca działanie przedsiębiorstw i korporacji, oferuje wprowadzenie formuły, którą wielu nerwowo szuka w przeglądarkach przy użyciu haseł pokroju "5s metoda" czy też "5s lean". Chodzi o metodę w angielszczyźnie określaną zazwyczaj jako "Five S".

Oparta o pięć filarów (kolejno seiri, seiton, seiso, seiketsu i shitsuke, czyli sortowanie, systematyka, sprzątanie, standaryzacja i samodyscyplina) organizuje pracę przedsiębiorstwa wedle najlepszych japońskich wzorców. Liderzy grupy doglądają o wprowadzenie systemu charakteryzowanego tymi formułami pod nadzorem ekspertów w dziedzinie - przedstawicieli Leanpassion, na bieżąco służących swoim doświadczeniem i wiedzą.

Nie sposób zwlekać ani chwili dłużej. Metoda 5s to sposób, dzięki któremu prowadzona przez nas aktywność gospodarcza może zyskać nie tylko na zarządzaniu, lecz i - w szerszej perspektywie - zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Warto tym samym zaufać Leanpassion - to z biegiem miesięcy i lat wyraźnie się opłaci.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2017-09-22 | Ogłoszenie ważne do: 2018-03-21 | Liczba wyświetleń strony: 277

Reklama