Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Agencja Detektywistyczna - ATUT cena: 0.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Oława
Ulica: Oława
Osoba / Firma: Agencja Detektywistyczna ATUT 
Email: twojafirmaaa@gmail.com
Telefon: 605995350
Strona www: http://atutdetektyw.pl/
   
Treść:

Zastanawiasz się czy współmałżonek jest Ci wierny? Obawiasz się, że Twoje dziecko spędza czas w złym otoczeniu? Odnosisz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Jesteś w ciężkiej sytuacji prywatnej lub zawodowej i poszukujesz pomocy? Jeśli tradycyjne metody zawiodły, to wsparcia z przyjemnością zapewni Ci agencja detektywistyczna ATUT.

 

Jesteśmy licencjonowanym agencją, realizującym procedury detektywistyczne na terenie całej Polski. Proponujemy Ci szeroki wachlarz usług. Zbieramy materiały, które mogą być wykorzystane w postępowaniu dowodowym w przeróżnych sprawach karnych, cywilnych oraz spadkowych. Zajmujemy się również poszukiwaniem zagubionych osób, a także zaginionego lub skradzionego mienia.  Sprawdzamy, jak Twoja niania, gospodyni domowa, czy opiekunka sprawuje się w pracy. Określamy czy Twoje dziecko nie ma trudności z rówieśnikami i nałogami. W sprawach zawodowych sprawdzamy kandydatów na przyszłych pracobiorców ich przeszłość prawną, kontakty biznesowe oraz sposób i jakość pracy. Odszukamy wszystkie informacje na temat nieuczciwej konkurencji, partnerów biznesowych, czy też według zlecenia przeprowadzimy dochodzenie związane z Twoim przedsiębiorstwem czy spółką.

 

Kooperujemy z grupą doświadczonych policjantów, prawników i detektywów. Działamy dyskretnie, legalnie i kompetentnie. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, zaawansowanych technicznie i elektronicznie urządzeń do obserwacji. Wykrywamy podsłuchy oraz inwigilację audiowizualną w mieszkaniach, samochodach i komputerach. Stosujemy zróżnicowane  formy wywiadu kryminalnego. Zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje o Zleceniodawcy, a także o prowadzonym przypadku.Całość materiałów zebranych podczas prowadzonych czynności detektywistycznych przekazujemy Zleceniodawcy wraz z pisemnym sprawozdaniem.  Prowadzimy szereg czynności, by dowody były jasne i przemawiały na korzyść naszego klienta, jeśli zostaną wykorzystane w postępowaniu dowodowym. Detektyw może także pojawić się w sądzie, jako świadek.

 

Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, szybkość a także elegancję w wypełnianiu zleceń.  Każdy klient jest dla nas ważny. Każde zlecenie jest dla nas istotne. Zadzwoń lub napisz, pomożemy.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-07-30 | Ogłoszenie ważne do: 2018-08-13 | Liczba wyświetleń strony: 92

Reklama