Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Nie wiesz w czym jesteś dobry? Zrób test osobowości cena: 0.00 PLN

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Ulica: Ogródkowa 3/46
Osoba / Firma: PERSO.IN - test osobowości
Email: persoii@prokonto.pl
Telefon: 539555345
Strona www: http://perso.in/
   
Treść:

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zastanawiasz się w czym jesteś dobry? Dobrze trafiłeś. PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest Wielka Piątka. Wiarygodność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

 

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten najlepszy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego kwestionariusza dostrzeżona została również przez licznych rodaków, którzy sięgają po ten test bardzo często.

 

Zapraszamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze warsztaty. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego narzędzia psychologicznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Czas poświęcony na kurs z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

 

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji. 

 

PERSO.IN® to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Napisz wiadomość. PERSO.IN® to solidny partner biznesowy. Zadzoń już teraz.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2019-08-09 | Ogłoszenie ważne do: 2019-11-07 | Liczba wyświetleń strony: 181

Reklama