Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Odzyskaj cześć prowizji - Wcześniejsza spłata kredytu cena: 0.00 PLN

Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: zwrotyprowizji
Ulica: Warszawska 6/23
Osoba / Firma: Zwroty Prowizji - Lextio sp. z o. o. sp.k.
Email: twojafirmaaa@gmail.com
Telefon: 222993900
Strona www: http://zwrotyprowizji.pl
   
Treść:

Uzyskałeś kredyt, który spłaciłeś wcześniej niż stanowiła o tym umowa? Jeżeli tak to musisz zaznajomić się z ofertą świadczonych przez nas usług. Świadczymy pomoc na rzeczywiście wysokim poziomie. Możemy pochwalić się rzeczywiście doświadczoną ekipą specjalistów, którzy są w stanie pomóc nawet jeśli chodzi o bardzo skomplikowane sprawy. Kontakt z nami jest bardzo łatwy i wymaga jedynie wypełnienia odpowiedniego formularza, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników odzyskiwanie pieniędzy stanie się sporo prostsze. Możemy pochwalić się posiadaniem wielu referencji od zachwyconych klientów, którzy skorzystali z oferowanych przez nas usług. Dlatego też potrafimy zagwarantować, że usługi realizowane przez naszą firmę pozwolą każdemu na odzyskanie wydanych pieniędzy. Formularz będący na naszej stronie jest prosty do wypełnienia i dzięki temu skorzystanie z naszych usług też dla każdego będzie łatwe jak również niezbyt wymagające. Jeśli chcesz odzyskać kasę za spłacony przed terminem kredyt to musisz skorzystać z naszych usług i zdecydować się na kontakt z nami.

 

 

 

Więcej informacji:

 

Odzyskaj pieniądze które leżą w banku i czekają tylko na moment abyś się o nie upomniał. Nie oddają to zmusimy ich do tego sądownie. Kogo tyczy się sprawa?

 

- Osób które wcześniej spłacił kredyt gotówkowy (tyczy się to kredytów konsumenckich udzielonych po 17.12.2011 roku, na kwotę nie większą niż 255 550 PLN)

 

- Chodzi o spłatę dokonaną przed terminem wyznaczonym w umowie.

 

 

 

Nie ważne jest z jakiego powodu została spłacona umowa i skąd środki pochodziły.

 

Jeżeli konsolidowałeś kredyty to możesz być pewny, że wśród kredytów które konsolidowałeś były kredyty co do których o zwrot prowizji możesz się dopominać (wystarczy że były udzielone po 17.12.2011 rok). Druga sytuacja to taka w której wpadło Ci trochę grosza (być może spadek albo sprzedaż nieruchomości czy innych składników majątku) i przeznaczyłeś te środki na nadpłaty lub całkowite spłaty kredytów. Korzyści płynące ze współpracy z nami dla klientów to przede wszystkim:

 

· Brak opłat wstępnych,

 

· Szybka analiza sprawy - do 2 dni roboczych,

 

 

 

Masz pytania zadzwoń. 22 299 39 00
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2019-11-25 | Ogłoszenie ważne do: 2020-02-23 | Liczba wyświetleń strony: 125

Reklama