Reklama

Ogloszeniarka.pl | MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Reklama
Impra.Shop

Butla z helem do balonów - www.HurtowniaAnimatora.pl (Nowy)

dodano: 2017.11.13 ważne do: 2039.11.26 wyświetleń: 1027
159 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Butla z helem do jednorazowego użytku.
 

Ilość helu zawartego w butli wystarcza na napompowanie około 50 balonów gumowych w rozmiarze 23 cm.


Butla z helem zapakowana jest w kartonowe opakowanie.

Butla z helem nadaje się także do pompowania balonów foliowych.
Hurtownia Animatora - www.HurtowniaAnimatora.pl


Hurtownia Animatora jest miejscem, w którym znajdziesz wysokiej jakości akcesoria dla Animatora w niskich cenach i odkryjesz wiele nowych inspiracji.
Hurtownia internetowa dla Animatorów oferuje bezpieczne produkty dla Animatorów, które sprawią, że Twoja praca każdego dnia będzie przynosiła coraz więcej uśmiechów! 

UWAGA!

Zdjęcia produktów zamieszczonych w opisie są poglądowe. Kolory, faktura produktów zamieszczonych na zdjęciach może się różnić od oryginału w zależności od jakości i ustawień monitora oraz wyświetlacza urządzeń mobilnych.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi aktualnego odzwierciedlenia stanów magazynowych.

PRAWA AUTORSKIE:

Copyright © – Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie treści, zdjęć, grafik jest zabronione. Informujemy, że podszywanie się pod markę „Hurtownia Animatora” wiąże się z konsekwencjami prawnymi.

Kontakt
HurtowniaAnimatora.PL
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaDarmowe.com.pl