Reklama

Ogloszeniarka.pl | MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Reklama
Impra.Shop

Kurs Animatora Warszawa - www.AkademiaAnimatora.pl

dodano: 2018.08.30 ważne do: 2099.08.08 wyświetleń: 821
Szczegóły ogłoszenia:

Kurs Animatora WarszawaKurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!
Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na monotonię. Praktyczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa z "Małą Turystyką"!
Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda "nadwiślański świt". Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora organizuje imprezy dla zaufanych marek w kraju i na świecie, przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, uzyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj zacznij pracę w przyszłościowym zawodzie!

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!
Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania twarzy, zrobisz fantazyjne balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz kreatywne i atrakcyjne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów - niezależnie od metryki i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!
Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i zaangażowaniem podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to inwestycja we własny rozwój i w Twoją karierę!
Dokonaj rezerwacji teraz! Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa!

Zapisz się teraz na: Kurs Animatora Warszawa!

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)
 
Kontakt
AkademiaAnimatora.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaDarmowe.com.pl