Reklama

Ogloszeniarka.pl | MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | PoranneOgloszenia.pl | OgloszeniaLokalne.eu | OgloszeniaTrojmiasto.com

Reklama
Impra.Shop

Kurs Animatora Katowice - www.AkademiaAnimatora.pl

dodano: 2018.08.30 ważne do: 2099.08.15 wyświetleń: 719
Szczegóły ogłoszenia:

Kurs Animatora KatowiceWybierz Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora.
Na Szkoleniu Animatora Katowice zyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, otrzymasz wydany w języku polskim i angielskim Certyfikat, poznasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem przygotowanym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata. Zapisz się na Kurs Animatora razem ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora zwiedźcie Nikiszowiec - zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora w Katowicach. Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i poświęceniem działają w branży animacyjnej.
Akademia Animatora organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne wydarzenia dla wielu zaufanych Marek w kraju.

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zdobywa w na terenie kraju coraz większą popularność. Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach to wyjątkowa inwestycja w Twoją karierę zawodową. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się najważniejszych technik malowania buziek na profesjonalnych fantomach, dowiesz się, jak efektywnie przeprowadzać animacje dla najmłodszych i samemu wykonasz wyjątkowe balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Katowice, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora.

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora w Katowicach - Zapisz się!

Do zobaczenia na Kursie Animatora w Katowicach !
 
Kontakt
AkademiaAnimatora.PL
Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaDarmowe.com.pl